Підприємцям збільшили ліміти граничного доходу

податкова реформа

Минулий, 2019-й рік, можна сміливо охрестити роком «закручування гайок» для середнього і малого бізнесу. Прийнявши поспіхом закони про касові апарати для бізнесу, влада пообіцяла «цукерку» у вигляді полегшення підприємницької діяльності. І ось звершилося: у січні депутати проголосували за підвищення річних лімітів граничного доходу для ФОПів, які працювали на спрощеній системі оподаткування.

І ось звершилося: у січні депутати проголосували за підвищення річних лімітів граничного доходу для ФОПів, які працювали на спрощеній системі оподаткування. Відтак, підприємцям 1-ї групи збільшили ліміт з 300 тис. до 1 млн грн, 2-ї групи – з 1,5 млн до 5 млн, а 3-ї групи – з 5 млн до 7 млн.

Така ініціатива владців вже отримала позитивні відгуки експертів.

«Підняття лімітів – цілком логічне і справедливе рішення. Нарешті чесні ФОПи зітхнуть з полегшенням. Вони зможуть спокійно показувати свої обороти і не боятися, що перейшли допустиму межу і до них прийдуть з перевіркою», – переконаний старший економіст CASE-Ukraine, головний експерт групи «Податкова і бюджетна реформа РПР» Володимир Дубровський.