У Кабміні анонсували запуск «нульової декларації» вже цього року

декларація

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль очікує запуск «нульової декларації» вже у 2020-му році. Про це з посиланням на «Інтерфакс-Україна» повідомив сайт БізнесЦензор.

«Ми працюємо над тим, щоб впровадити «нульову декларацію» як елемент залучення додаткового капіталу в економіку України, тому, звичайно, ми плануємо робити це в цьому році», ‒ сказав Шмигаль.

Раніше повідомлялося, що 21 травня президент Володимир Зеленський заявив, що звернувся до Кабінету міністрів з пропозицією розробити і внести до парламенту законопроєкт про одноразове декларування у тримісячний термін.

Однак напередодні в ході прес-конференції Зеленський заявив, що законопроект про амністію капіталу готовий і буде переданий на розгляд Верховною Радою, при цьому умови такої амністії в поточних умовах можуть бути пом'якшені.

Раніше обговорюваний проект податкової амністії капіталів передбачав базову ставку в 9% і пільгову в 5% при добровільному розкритті інформації платником податків. При цьому податкову амністію планувалося запустити разом із загальним декларуванням.