Дружина першого помічника Зеленського оформила землю на березі Дніпра

Шефір і Зеленський

Дружина першого помічника президента Сергія Шефіра навесні 2020 року оформила право власності на квартиру преміум-класу в новому житловому комплексі в центрі Києва і ділянку в селі Лебедівка Вишгородського району. Про це свідчать дані Державного реєстру прав на нерухоме майно, передає БізнесЦензор.

За даними реєстру, Лариса Шефір 3 березня зареєструвала право власності на квартиру площею 99,6 кв. м в ЖК Chicago Central House, девелопером якого є Saga Development Андрія Вавриша. Цей житловий комплекс знаходиться біля стадіону «Олімпійський».

Крім того, Лариса Шефір в травні зареєструвала право власності на куплену ділянку площею 0,37 га в селі Лебедівка.

Сусідом Шефір є і директор з юридичних питань групи «Нафтогаз» Ярослав Теклюк. Ще дві ділянки дружина першого помічника гаранта в червні в с. Іванковичі.

Раніше президент Володимир Зеленський в інтерв'ю «Українській правді» розповідав про плани продати свій будинок в Іванковичах Сергієві Шефіру. Однак передумав і продав ділянку з нерухомістю дружині заступника голови фракції «Слуга народу» Валентині Кисіль.

Окрім вже згаданої нерухомості у власності Лариси Шефір також п'ять квартир в Києві і одне нежитлове приміщення у спільній власності. Лариса Шефір є фізичною особою-підприємцем, основним видом діяльності якого зазначено надання в оренду та експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

До квітня 2019 року вона була співвласницею ТОВ «Норин Плюс» разом із дружиною президента Оленою Зеленської та головою бюджетного комітету ВР Юрієм Арістовим («Слуга народу»).

Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський призначив Сергія Шефіра своїм першим помічником 21 травня 2019 року. Раніше Шефір був художнім керівником, сценаристом і продюсером «Студії Квартал-95».

Після обрання президентом, Володимир Зеленський переоформив свій бізнес на своїх давніх партнерів. При цьому найбільша кількість активів Зеленського оформили саме на Сергія Шефіра: Зеленський передав йому свої частки в восьми компаніях.