Про Радомишль Ширма забув, а про Бердичів знає. Але - мовчить

Володимир Ширма

Цікаво виходить – чим ближче до завершення своєї каденції депутати Житомирської обласної ради згадують про свої можливості і права.

Під час недавньої сесії Житомирської облради депутати Віталій Ейсмонт та Микола Григорович запитували у голови Житомирської облради Володимира Ширми про те, чи є у роботі обласної ради такий вид, як звіти керівників комунальних закладів, установ та організацій?

До таких запитань депутат Микола Григорович додав і своє конкретне запитання стосовно того, як довго на посаді директора Радомишльської санаторної школи буде працювати чоловік у статусі тимчасово виконуючого обов'язки? У відповідь на таке запитання Володимир Ширма тут же, у залі засідань Житомирської облради дав протокольне доручення щоб 26 червня 2020-го року фахівці юридичного департаменту оголосили про конкурс на заміщення вакантної посади директора вище згаданої Радомишльської санаторної школи.

На жаль, Володимир Ширма вже забув, що у Бердичеві вже три роки на посаді директора медичного коледжу виконує обовязки суто випадкова людина, яка до того працювала у пенітенціарній системі Вінницької області.

Якщо депутат обласної ради М.С.Григорович, якого обрали виборці Радомишля, турбується про навчальний заклад, який розташований на території Радомишльського району, то депутатів із Бердичева аж ніяк не турбує доля колись дуже авторитетного закладу, яким до 2017-го року вважався Бердичівський медичний коледж. Цікаво й інше: чому Володимир Ширма не оголошує конкурсу на заміщення вакантної (вільної) посади директора КНЗ «Бердичівський медичний коледж»? Адже директора там і досі немає, а підполковник поліції взагалі незрозуміло чому вже три роки «сидить» у кабінеті директора навчального закладу.