«Слуги народу» окремо, а Бунечко – сам по собі!

Віталій Бунечко

Голові Житомирської ОДА Віталію Бунечку пророкують швидку відставку. Така інформація активно «гуляє» не лише у кабінетах Офісу Президента, але й у Житомирі.

Активно пропагують відставку активісти місцевого осередку партії «Слуга народу». Проти губернатора активно налаштовані практично усі п’ятеро народних депутатів України, обрані у мажоритарних округах Житомирської області. Щоправда, губернатор, у свою чергу не дуже дружелюбно сприймає нардепів від Житомирщини у парламенті.

Досить конфліктно складаються стосунки у нардепів від Житомирщини із депутатським корпусом Житомирської обласної ради. Все це у комплексі призводить до того, що між центральною владою у Києві і Житомирською ОДА поки що не досягнуто конструктиву у стосунках.

За такої ситуації активісти Житомирського обласного осередку партії «Слуга народу» активно виступають за те, щоб губернатор зважав вже сьогодні на їх присутність. А ще краще – аби допомагав однопартійцям у ході майбутньої кампанії з виборів до місцевих рад. Віталій Бунечко вже встиг відзначитись реплікою про те, що не є партійцем «Слуги народу» а представником Президента Володимира Зеленського. У підсумку, на Житомирщині «Слуга народу» так і не обзавелася потужною командою, здатною здобувати перемоги на виборах до рад ОТГ та Житомирської обласної ради.

Досить обережно сприйняли прихильники Володимира Зеленського і той факт, що «Слуги народу» у Житомирі на виборах мера міста підтримуватимуть постать ректора Житомирського технологічного університету «Житомирська політехніка» Віктора Євдокимова.