Податкова просить громадян «закладати» підприємців, які не дають касовий чек

РРО

Державна податкова інспекція у період карантину та економічної кризи вирішила «стравити» між собою українців. Днями пресслужба відомства розіслала по всіх засобах масової інформації прохання розмістити заклик «закладати» продавців, які не дають касовий чек.

Цікаво, що у повідомленні немає жодного посилання на норму закону, яка змушує продавця видавати касовий чек. Єдиний аргумент податківців: цей чек буцімто є «запорукою повноти сплати податків до бюджету».

Схоже, що в такий спосіб фіскали намагаються наповнити бюджет під час економічної кризи, яка назріває. Те, що податківці послуговуються у нібито благих намірах наповнення державної казни відверто чекістськими методами, наштовхує на роздуми. Вочевидь, що далі будуть «суди трійки» і розстріли.

Жарти жартами, однак варто нагадати, що робиться це у період карантину та розпал захворювання на COVID-19. Більшість людей розлючені та доведені на відчаю відсутністю заробітку, перебуванням на нескінченному карантині тощо. Тож дії фіскалів можуть викликати соціальні напругу та протистояння між населенням.

На сьогодні подібна ситуація і в патрульній поліції. «Реформовані» даішники закликають пішоходів та водіїв «закладати» порушників правил їхньому відомству.

Схоже, що в такий спосіб уряд Шмигаля має намір наповнювати бюджет і бодай-якось реанімувати свою провальну фінансову політику.

«Відсіч» закликає всіх підприємців згуртуватися проти свавілля чиновників. Ситуація, коли позиція «моя хата з краю» рятувала сьогодні не спрацює. Тому об’єднуймося!