В уряді пообіцяли програми підтримку бізнесу через карантин

Денис Шмигаль

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль пообіцяв нові програми підтримки для бізнесу через карантин вихідного дня. Про це прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив під час онлайн-наради з міськими головами, передає «Бізнес-Цензор» із посиланням на пресслужбу уряду.

«На сьогодні у нас є ряд інструментів, які проявили себе навесні. Також ми працюємо над розробкою нових програм. У нас на сьогодні є сім інструментів, якими ми будемо вже на цьому тижні підтримувати галузі, які страждають найбільше», підкреслив прем'єр.

Хоча в який спосіб у Кабміні визначатимуть, хто з бізнесу найбільше потерпає від карантину, Шмигаль не зазначив.

На думку прем’єра, карантин «вихідного дня» дозволяє перерозподілити попит з вихідних на п'ять робочих днів, зменшивши потоки людей і перетин різних соціальних груп.

Як відомо, у гіпермаркеті «Епіцентр» у відповідь на введення «карантину вихідного дня» заявили, що вводять «72-годинну п’ятницю». На таку «ініціативу» власників магазину подружжя Герег відреагував лише міністр охорони здоров’я Максим Степанов. Урядовець запропонував їм «поїхати «куражитися» у реанімацію до хворих на COVID-19».