«Слуги народу» хочуть «детінізувати» сільське господарство

продаж землі

Схоже, що замість обіцяної десятиліттями підтримку села та сільського господарства, найближчим часом сільгоспвиробники отримають чергову порцію фінансових «наїздів» з боку уряду та парламенту. «Слуги народу» вирішили обкласти поборами власників сільськогосподарської землі і остаточно знищити фермерство в Україні. У Верховній Раді зареєстрований законопроєкт №3131, покликаний «задушити» українських виробників сільськогосподарської продукції.

Депутати від «Слуги народу» вирішили ввести новий податок під назвою «поставлене податкове зобов’язання», за яким кожен виробник або власник землі зобов’язаний буде платити мінімум 8% від нормативної вартості своєї сільгоспземлі. Окрім цього сільгоспвиробники платитимуть ще й земельний податок, який зараз за нормами поточного податкового кодексу встановлюється місцевими радами і повинен бути в межах від 0.3% до 1% від нормативної вартості землі. За підрахунками фахівців, підвищення податкового навантаження на землю становить від 8 до 25 разів. На думку експерта економічних програм Українського інституту майбутнього Данила Моніна, така ініціатива просто знищить тваринництво.

«Ви уявляєте ефект, коли 7 млн власників отримають «листи щастя» з розрахунками оплати за свої паї. Водночас законопроєкт №3131 передбачає, що якщо ти продав землю або здав в оренду, то орендар платить зобов’язання. Що буде з вартістю сільгоспземлі, коли величезну кількість паїв або дрібних ділянок з 0.5 до 2 га виставлять на продаж, не бажаючи забезпечувати величезні апетити держави? Ціна суттєво впаде», – зауважив Данило Монін.

Ну что. Все что было скрытым теперь стало явным. Слуги народа таки решили опубликовать свое безумие. Но Марьян...

Опубліковано Daniil Monin Понеділок, 9 березня 2020 р.

В такий спосіб, переконаний Монін, парламентарі та урядовці хочуть змусити продати або здати в оренду паї тих, хто їх має.